Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha nagyon fáj a...

Mit csináljak ha nagyon fáj a hasam nem akar elmulni? Nincs nálam most semmi gyógyszer.

Figyelt kérdés

Hétvégén 3 napig mindig a barátomnal vagyok. Elfelejtettem berakni a gyogyszereket táskámba mert már sietni kellett.

Ma jött meg és nagyon fáj a hasam, nem tudok elaludni. Barátom egyedül lakik itt ilyen gyógyszer nincs csak másfajta de én nem merek bevenni akarmilyet mert sokra allergiás vagyok.

21 éves vagyok



2020. szept. 19. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Nincs esetleg olyan vény nélküli, amire tudod, hogy nem vagy allergiás, és majd el tudtok menni érte gyógyszertárba? Addig esetleg forró vizes palack, oldalt fekvés, enyhe masszázs?
2020. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
A meleg víz vagy meleg só, esetleg infralámpa sokat segíthet. Vegyél egy forró fürdőt.
2020. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!