Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudtam soha megkérdezni,...

Nem tudtam soha megkérdezni, hogy ez vajon normális e?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ezt melyik kategóriába kellene írnom, szóval nagyon sajnálom. A dolog az, hogy mostanában felfigyeltem arra, hogy a puncim nagyon nagyon csúnya az ajkak óriásiak ilyen sötétek és furcsa ilyen kis mirigy szerűségű pöttyök vannak rajta. Nem tudom, hogy ez vajon normális e? Lesz olyan fiú akinek ez tetszeni fog? Előre is köszönöm a választ!

2020. szept. 21. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Keress fel egy nőgyógyászt!
2020. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Mindenkié olyan, ne aggódj.
2020. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
puncik nem egyformák. ahogyan a szemek, hajak, ujjak se. ne aggódj, biztosan lesz olyan fiú, akinek pont ezt tetszik
2020. szept. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

Én nem akarlak áltatni, hogy majd tetszik, hisz te is érzed, hogy nem vonzó az alakja, sem a színe.

De túlságosan ne aggódj emiatt, ha párkapcsolatban nem felel meg a másiknak. Miért? Nemsokára tökéletes testünk, elménk és egészségünk lesz a Teremtő ígérete szerint! Ismerd meg őt, és azt a könyvet amit az emberiségnek íratott!!!!

2020. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat. Remélem, hogy mindnekinek ilyen vagy hasonló. Igazából szerencsém van, mert nagyon sok fiú érdeklődik. Remélem majd egyik sem retten el tőle

Amúgy 16 éves vagyok

2020. szept. 21. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy retten el, a többségé is hasonló és a színe sötét, van akinek feketés.
2020. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!