Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lány vagyok és agódom...

14 éves lány vagyok és agódom a melleim miatt. Ez normális? :S Mindenkinél igy van? Kérlek segitetek mert csak apukám van tölle meg ciki megkérdezni .

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és nagyon kicsik a melleim ... ezt elfogadom ... csak az érdekel hogy mért csak alulrólnő :S vagyis igy kétoldalra . ezt nem értem nincs dekoltázsom anyira deszka vagyok

hordok meltartót de nincs rá szügséem csak azért hordom (csak a suliba) hogy ne csúfoljanak tovább :S

KÉrlek segitsetek . előre is köszönöm ... :)


2011. jan. 18. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy alulról nő?
2011. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:

Az ember lánya nem tudja befolyásolni, hogy milyenre nőjenek a mellei. Olyanok, amilyenek. Nem tudsz vele mit tenni.

Néha vannak olyan hírdetések, hogy különféle mellnövelő kenőcsöktől megnő. De ezt el ne hidd! Ez csak népbutítás.

Majd ha már felnőtt leszel, és lesz egy csomó pénzed, elmész plasztikáztatni. Ha még akkor is kicsinek találod.

De szülés után is nagyobb lesz!

Ez a mostani állapot nem végleges, még rengeteget fogsz változni! A többi lány meg le van....

2011. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

vagyis nem alulrol hanem nem kerek olyan mindt egy citrom

2011. jan. 18. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ne aggódj, ég bőven van ideje fejlődni a mellednek. De az a legfontosabb, hogy fogadd el olyannak a cicijeid, amilyenek, mert nem a melleiden múlik a szépséged!!! Akármilyen is a melled, nagyon szép lehetsz.
2011. jan. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszöönööm (:
2011. jan. 19. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

értem mire gondolsz. Annak idején nekem is így kezdett nőni a mellem....nagynehezen.....alig akart nőni. Voltak osztalytársaim, akiknek fél év alatt nőtt meg, nekem meg tartott két évig is. Most sincsenek nagy melleim, de már kialakultak...,,fentről,, nekem sem nött meg még most sem, de nekem már szerintem nem is fog, de neked még rengeteget nőhet,olyan mintha lógna, pedig egyáltalán nem lóg. Én is azért hordtam melltartót, hogy ne piszkáljanak, másik dolog meg az volt, hogy ha fáztam vagy féltem felálltak a mellbimbóim és ciki volt, hogy látszott a pólómon. Fő ok ez volt, hogy elkezdtem hordani

20/L

2011. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kicsik 14 vagyok. Mindenki csúfol. Van egy osztálytársam aki tavaly deszka volt mostmeg neki van a legnagyobb melle. Énis tökre deszka vagyok. Mindenki cikiz... (hatosztályosba járok szóval maradnak ők az osztálytársaim..)
2013. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!