Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor megvan és cserélek...

Amikor megvan és cserélek betétet át lehet törölni magamat odalent a régi betéttel is vagy mindenképp törlőkendő kell?

Figyelt kérdés
Van aki úgy csinálja, hogy amit épp venne ki használtat azzal még áttörli magát odalenn, és nem kell még nedves törlőkendőt is használni? Ki hogyan csinálja, és mi az oka?

2020. szept. 23. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Törlésre a wc-papír való, és/vagy nedves törlő. A használt betéttel finoman szólva sem praktikus megtörölni magad.
2020. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te fiú vagy?

Teljesen életszerűtlen a kérdés, pisiléskor cserélünk betétet, pisilés után pedig WC-papírral törölközünk meg.

A hüvely záróizmai is pisiléskor nyílnak ki, és akkor még kizúdul több dolog, azt is le kell törölgetni. De ugyanazon a területen folyik szét a pisi és a hüvelyváladék és a vér és az izzadság, ezért ezeket egy alkalommal WC-papírral töröljük le.

Ha kész, akkor tesszük be az új betétet, mielőtt felhúzzuk a bugyit.

2020. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
.......
2020. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Egy véres betéttel akarod a véres részeidet megtörölgetni? Ezt gondold át mégegyszer... Megtörlöd magad WC papírral, intim törlőkendővel, kidobod a betétet, majd teszel be újat.
2020. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, szétkenni a vért magadon? Mi értelme van?
2020. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem hogy gondoltad. A véres betéttel nem lenne túl higiénikus még a véres puncid is megtörölni. Töröld ki rendesen WC papírral majd nedves törlővel utána pedig ragaszd be az új betétet.
2020. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Néha én is szoktam a használt betéttel megtörölni a dolgokat, de csak akkor, ha sok még a fehér rész rajta... Ha nagyon teli van, és mindenhol véres, akkor teljesen felesleges, mert csak mégjobban összekened magad... Viszont ha sok fehér rész van rajta, akkor szerintem nyugodtan lehet.


Jah, és nem feltétlen csak pisiléskor cserélünk betétet, én pl szoktam csak kimondottan a csere miatt bemenni a wc-be.

2021. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!