Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten tudtok megbízható,...

Budapesten tudtok megbízható, jó nőgyógyászt ajánlani?

Figyelt kérdés
Vidéki voltam eddig, de így, hogy felköltöztünk kénytelen leszek itt keresni dokit magamnak. Tudtok olyan dokit ajánlani, aki nem horror árakon dolgozik, de modern felszerelési vannak illetve megbízható? Fontos szempont az is, hogy ne hónapokat kelljen várni, hogy bejussok az ember hozzá. :)
2020. szept. 24. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, neked mi a horror ár, de azt nyilván tudod, hogy Pesten magasabbak az árak, mint vidéken, ezzel mindenképpen számolni kell. Én nagyon ajánlom neked dr. Tóth Richárdot, most a Geomedicalban van magánrendelése a Jókai úton, és a "Foglalorvost" honlapon online be lehet hozzá jelentkezni, viszonylag közeli időpontra is. A rendelő honlapján pedig tájékozódhatsz az árakról.
2020. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!