Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok ajánlani Budapesten...

Tudnátok ajánlani Budapesten belül megbízható magán nőgyógyászt megfizethető áron?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok,csak ritkán járok haza,így itt szeretnék elmenni mindenképp vizsgálatra. Nektek kik váltak be? Pozitív tapasztalatok? Női nőgyógyászok előnyben! Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


22/L


2017. júl. 23. 21:55
 1/2 anonim válasza:
Szia, Örsön rendel Dr. Fábián István. Nagyon rendes, megbízható, kedves doki. Egy ált. vizsgálat 12-13 ezer ft, de szerintem minden magándokinál ez az alap ár. Viszont Ő nem ül hónapokat a problémán. Ha gond van azonnal küld a megfelelő vizsgálatokra.
2017. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Igen-igen a 12-13 ezer még azt mondom a 14 is reális magándokiknál (ennyit fizettem a réginél is) de láttam már olyat is ahol 25-nél kezdődött csak a konzultáció
2017. júl. 26. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!