Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha nem jön meg?...

Mit tegyek, ha nem jön meg? Ötletek?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban abbahagytam a foggátlót, múlt hét elején estem túl az ovuláción. Éreztem, mert iszonyúan fájt, és bőséges volt a nyák. Mostanra erőteljesen érzem olykor-olykor a tipikus "mindjárt megjön" érzést, de még sehol semmi. Ki mit tapasztalt a gyógyszer elhagyása után? Mit tudok tenni, ha esetleg mégsem jön meg? Ha nem muszáj, most ezért nem mennék el nőgyógyászhoz. A terhesség viszont kizárt, mert ezidő alatt nem volt szexuális kapcsolatom. Köszönöm ha válaszolsz!
2020. szept. 24. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Múlt hét eleje óta még nem telt el annyi idő, hogy menstruálnod kelljen, ha nem is jönne meg pontosan azért sem kell nőgyógyászhoz menned. Gyógyszer abbahagyása után 4-6 hónap sokaknak, mire helyreáll a ciklus, ha nem gyerek projekt sürget, de fennakadás van sem érdemes gyógyszerrel beleavatkozni.
2020. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem, szó sincs a babaprojektről, az még odébb van nekem. Igazad van az időintervallummal kapcsolatban, csak annyira bele nyilal a görcs sokszor, hogy eldobok mindent és szaladok a wc-re, nem-e megjött végre.
2020. szept. 24. 17:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!