Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem szeretnék fogamzásgátló...

Nem szeretnék fogamzásgátló tablettát szednie már, spirál kilőve és az óvszer is. Mit javasoltok ami védelmet nyújt és nyugodtan lehetünk együtt a párommal? Komoly kapcsolatba vagyok 6 éve gyereket nem szeretnénk már.

Figyelt kérdés
máj. 1. 20:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy ?
máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%
Vaszektomia, vagy teherbe esel.
máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Szoritsad össze a térdeidet.
máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%
Anál, vazektómia
máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%
Popó😁
máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Hogy ne dugj.

Komolyan mit vársz ettől a kérdéstől?

máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Gratulálok a sok intelligens válaszadónak.


Nem fogok mindegyikre válaszolni.


De pár embernél ha az apjuk ezt tudta volna hogy van vaszektomi akkor jobban jártak volna ők is és a világ is, vagy ha az anyja análba többet engedte volna és máshova nem. Mondjuk amikor én toltam az anyjának analba az apja után akkor sikitott így nem értem most minek ajánlja itt a gyereke.

No de hogy ne ezen a szinten beszélgessünk pedig menne ez is, de inkább kihagyom. Pedig lesz még pár ilyen komment most tudom itt az arctalan helyen.


A kérdésre gondoltam olyan válaszok lesznek, hogy milyen fajta gyógyszerek stb vannak amik hatásos vagy megfelelőek vagy bármi. Abba voltam vannak itt érettebb nők akik esetleg tapasztalat stb válasszal jönnek.

máj. 1. 21:34
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, hogy nem akarsz fogamzásgátlót szedni. Akkor mégis milyen fajta gyógyszerekre vagy kíváncsi?
máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Milyen gyógyszer? gyerek ellen? A gyerek nm betegség .. ha nem élvez beléd akkor nem leszel terhes . Egyszerű
máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#8


Fogamzásgátló tablettát nem szeretnék!

Kup stb nem tudom mi van még ami vélemények érdekeltek volna.

De ez nem az a hely, ahol komoly kérdést lehet fel tenni ilyen témába látom.

máj. 1. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!