Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Próbáltátok már a szabad...

Próbáltátok már a szabad menstruációt?

Figyelt kérdés
Amikor nem kell használni semmit miközben megvan hanem akkor megyünk ki a mosdóba amikor érezzük,hogy ki kell ürítenünk a vért.
2020. szept. 24. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Te egyebkent fiu vagy? Mert akkor minden cseppnel allhatnal ott.

Kisfiu

2020. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam róla hogy ez kontrollálható, de nem próbáltam, nem tudom hogy kell, meg nem is érdekel.
2020. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is pasi a kérdező.

Nem úgy van mintha pisilnél hogy érzed hogy kell és akkor jön egy jó nagy adag, hanem folyamatosan szivárog.

Max akkor érezni egy-egy ilyen megindulós vérfolyást amikor reggel felkelsz és összegyűlt a fekvő pozíció miatt a hüvelyben (betét esetében, tamponnál nem tudom van-e ilyen, én betétes vagyok).

Olyankor jön a cunami.

De a nap többi részében folyamatos a szivárgás és nem érezni.

2020. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

Akkor ők is mind pasik ennyi erővel..

2020. szept. 24. 23:46
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Ja, látszik is a képen, meg írja is, hogy a csaj csurom véres nadrággal futotta végig a maratont :D

Feminácik. Olyan mint amikor azt mondják hogy növessz dzsungelt a hónaljadban mert így majd megmutathatjuk a gonosz elnyomó pasiknak hogy mi irányítunk.

Köszi, de inkább maradok a higiéniánál, nem tocsogok a saját véremben és borotválkozom.

2020. szept. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A menstruációs vér nem olyan hogy gondol egyet és napi háromszor kifolyik nagyobb mennyisegégben. Folyamatosan jön ki a vér, valamivel fel kell fogni mert különben csuron vér lenne a lábunk.
2020. szept. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű lenne, minden hónapban lehetne venni új garnitúra bugyit és nadrágot, szoknyát. A buszon külön dijaznák. Az utcán meg a kóbor kutyák nyalogatnák a lábamat.
2020. szept. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#7 miért kéne újat venni? Ki lehet mosni.


Egyébként én is gondoltam már erre, hogy nem használni semmit, elsősorban otthon érdemes, ahol senki nincs idegen, csak családtagok, meg ha nem erős a vérzés, akkor lehet.

2020. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 30 éve menstruálok, még nem vettem észre, hogy a vér összegyűlne, folyamatosan folyik ki, ha akarom, ha nem, nem gyűlik össze a méhszáj fölött, nem zárt a méhszáj Annyira a hüvely záróizmát sem lehet megfeszíteni, hogy ne folyjon ki rajta a vér Meg éjszaka is arra kellene álmomban koncentrálnom, hogy reggelig bent tartogassam a vért? A képen a futónő sem tartogatta magában a vérzést, szerintem elég ronda látvány, ilyen alapon összehányt pulóverben is lehetne mászkálni, büszkén arra, hogy ez is belőled jött ki

Egy pár éve külföldi feminista fórumokon láttam már a Menstruate with Pride szlogent, de azt hittem, hogy valami vicc, amit nem értek, de pont erről volt szó, hogy ne használjunk semmit Meg ha tiszta vér lesz a bugyim meg a nadrágom akár csak otthon is, akkor le sem ülhetek egész nap? Vagy vérezzem össze a bútorokat? Csak szólok, hogy nagyon nehéz szépen kimosni

Kicsit zagyva lett, de nagyon kiakasztott ez a marhaság És vattát sem fogok használni, utáltam, mint a szart, átázik, csúszkál, hordhatsz felette gumibugyit brrrrr

2020. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as, akkor hajrá, biztos örülni fog neki a család, gusztusos látvány lesz. Még higiénikus is. Ja, mégse.
2020. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!