Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 nap múlva megyünk nyaralni...

1 nap múlva megyünk nyaralni tengerhez, és ilyenkor tengerben szabad fürdeni tamponnal?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra, hogy esetleg a sós víz befolyásolja hogy mennyire lesz "felduzzadva" a tampon? És itt most minitamponról van szó.

2019. júl. 28. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Lehet kapni olyan tampont ami kimondottan fürdésre, úszásra használják. ( a sportolok is ezt használják)

De lehet fürdeni tamponnal. Csak sűrűbben kell ellenőrizned, mert a hagyományos tampon könnyebben át is ázhat.

2019. júl. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2019. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Én a lehető legjobb megoldásnak tartom az intimkehely használatát. Kb 1 éve még én is undorodtam tőle, de be kell látnom, hogy tényleg nagyon jó.

A rossmannban található SelenaCup van meg nekem, mára már imádom. (4800ft)

2019. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Én fürödtem. 3 szabály: Jó mélyre dugd fel, próbálj nem csinálni olyan mozdulatokat a tengerben amitől a hüvelyedben mehet a víz. Pl széles lábmozdulatok, ha mód van rá gyakrabban ellenőrizd/cseréld a tampont. Tök mindegy hogy sós vagy nem sós a víz.
2019. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) #3-as, 16 vagyok és szűz, most még nem tartom jó ötletnek használni, de köszi :D
2019. júl. 29. 03:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :) #3,nem tartom még jó ötletnek használni, mert 16 éves vagyok és szűz, de köszi :D
2019. júl. 29. 03:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!