Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Noriel helyett Dienille?

Noriel helyett Dienille?

Figyelt kérdés

A gyógyszertárban nem kaptam azt a fogamzásgátlót amit szedek és helyettesítőt kaptam. "állítólag" ugyan az de akkor hogy lehet hogy 5 tabi vissza lenne és barna vérzésem van.

A Noriel annyira bevált nekem egy éve szedem kb, pontosan tudtam mikor kell megjönnie.

Most nagyon elkeseredtem mert még sokkal drágább is volt mint a Nori..



2020. szept. 26. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom elmondani h én pár hónap szedés után abba kellett hagyjam a Dienille-t, mert beszédzavart okozott és erős migrént. Szóval negatív tapasztalatom van vele. Igaz én mást nem szedtem előtte se azóta. Viszont nekem félidőben voltak görcseim mikor szedtem, valahogy nem stimmelt semmi.
2020. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dienille fogamzásgátlót szedtem én is. Az elején elég intenzív mellfájdalmat okozott, illetve erős gyomorfájást. Jó pár hónap kellett, mire megszokta a szervezetem.

Alapvetően is sokat fáj a fejem, a gyógyszer szedése alatt is sokszor fájt, így erről nem tudok nyilatkozni.

:(

2020. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!