Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan borotváljak borostát?

Hogyan borotváljak borostát?

Figyelt kérdés
Intim területen,a borotválás utáni 2-3.napon nem tudok vérzés nélkül borotválni. Nagyon rövid a szőr,de már tapintásra kellemetlen és szúr. Borotvahabot is rakok rá,de így is nagyon durván vérzik a bőröm borotválás közben. Ilyen problémám hosszabb szőrrel nincs,szóval ez nem az én ügyetlenségem. Borotvahabot használok, bőrradírt is. Gyanta/epilátor a fájdalomküszöbömön kívül esik,kérlek azt ne ajánljátok. Valakinek tanács/termék erre a problémára?:)
2020. szept. 27. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne a használt borotvával próbálkozz, a bőrradírt felejtsd el, csak még érzékenyebbé teszed a bőröd. Hagyd kicsit nőni, ha nem pasi előtt akarsz villantani felesleges, szerintem zuhanyzás közben tusfürdővel kevésbé sérülhetsz, mint szárazon habbal.
2020. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De minek kell 2-3 naponta?
2020. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A borotválkozást is meg kell tanulni.

Férfi vagyok és nekem is régebben teljesen kikapartam az arcomat és nagyon fájt , csípte még a sima víz is.

Gondolom a nemi szervnél még jobban kell rá vigyázni.

2020. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne borotváld 2-3 naponta. Nem tudsz bele mást csinálni. Vagy gyanta. Nem olyan borzalmas az sem, pedig anno nekem is minden porcikám tiltakozott ellene. Nem gondoltam, hogy valaha is rá tudom magam venni. De egyszer leszedettem cukorpasztával, és nem volt annyira borzalmas, mint gondoltam. Azóta 3 hetente megcsináltatom és kész. Persze, így sem sima mindig, meg kell várni, míg kinő, de sokkal puhább, nem szúr úgy, mint borotva után.
2020. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a barátom miatt ilyen sűrű a borotválkozásom,nem szeretem,ha kicsit is szúr,nagyon kellemetlenül érzem magam tőle:(
2020. szept. 28. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nőjj fel. Egy értelmes pasi se akad ki ezen. Nyilván mindenki szeret csupasz lenni, de ha együtt éltek, képtelenség 0-24 szőrtelennek lenni.
2020. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!