Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm??

Miért késik a menstruációm??

Figyelt kérdés

Már 3 napja késik, pedig általában elég szabályosan szokott megjönni. Iszonyatosan rástresszeltem, hogy mégis mi bajom, úgy meg vagyok ijedve. Már csinálam ilyen mindenféle "elősegítő" tornát, rengeteget edzek, mert úgy tudom, ez segít a szabályos ciklus kialakításában, már pár estéje forró fürdőket veszek, mert elvileg az is úgymond előhozza a vérzést, és semmi...

A tüneteim megvannak, feszül a mellem, elég ingerlékennyé válok ilyenkor, fáradtabbnak érzem magam, és több ételt kívánok meg.

Mégis mi lehet a baj? Vagy hány nap késés tekinthető normálisnak? (Már 4 éve rendszeresen megvan...)



2020. szept. 28. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mar 5 eve van meg és még mindig nem allt be teljesen, nagyon sok minden kozbe szólhat, pl.a stressz miatt nekem volt hogy egy egesz hetet kesett vizsgaidoszakban, de szerintem egy jo ideig még ilyen kusza lesz , foleg tinikorban ://
2020. szept. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem említetted a kérdésben de gondolom a terhesség kizárva, hiszen ezt írná szerintem mindenki elsőnek.

Egyébként simán lehet, hogy nincs gond, egyszer egyszer pár nap késes normálisnak mondható.

2020. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A barátommal csak pettingelni szoktunk, úgyhogy a terhességet nem tartom valószínűnek.


De azért vagyok megijedve, mert hiába vagyok fiatal, eddig elég rendszeres menstruációm volt, néha-néha becsúsztak pár nap késések, de ez azért, mert nagyon stresszes típusú vagyok, és félek mindenféle komoly bajtól.

2020. szept. 28. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Pettingeléssel is lehet teherbeesni, ha a párod nem mossa le a spermás ujját. Elég egy kis spermium a megtermékenyítéshez.
2020. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A szűzhártyám ép még, sosem ujjazott meg.
2020. szept. 28. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
A szűzhártyán is átjut a spermium mivel mikroszkopikus méretű egy sperma. A szűzhártya meg nem egy széf ajtó, simán átjut rajta.
2020. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért ennek ugye nincs nagy esélye? Ez kissé megijesztett.
2020. szept. 28. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye de tesztet csinálj az megnyugtat.
2020. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!