Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késése/kimaradása?

Menstruáció késése/kimaradása?

Figyelt kérdés

Nem, nem olyan válaszokra vagyok kíváncsi, mint a "Vegyél tesztet, az a biztos". Ezt magamtól is ki tudtam találni, nyilván nem egy ilyen válaszért írok ki kérdést.

Az érdekel, hogy másoknak is volt-e hasonló, ha igen nekik mitől jött meg és mikor, mi lehet a késés oka, stb.


17 éves múltam, párommal mindig védekezünk. Mióta nemi életet élek, általában csak 3-4 napos a menstruációm. Legutóbb (augusztusban) is rendesen megjött, azóta viszont semmi. 20.-án kellett volna jönnie (naptár szerint, bár a ciklusom úgy tűnik változott, azóta pedig nem lett "átírva" az alkalmazás, így lehet rosszul számol), de semmi nincs. Kb egy hete érzem, hogy mintha.. Várom, hogy talán most, de semmi.

Csak folyás van néha, görcsök, illetve pár napja egy pici barnás valami a wc papíron. (Az utóbbi megszünt)


Nem szeretném feleslegesen stresszelni magam, hiszen ettől is késhet. Mi lehet ez az egész?

(Semmilyen terhességi tünetem nincs egyébként csak a fent leírtak a probléma)


Előre is köszönöm.



2020. szept. 29. 05:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy ezt mondom, de bárhányszor teszed fel itt ezt a kérdést, nem fogsz tudni pontos válaszra lelni. Hívd fel a körzeti nőgyógyászodat.
2020. szept. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla, hogy van ilyenem. Marmint.. Sosem voltam nőgyógyásznál. Azt se tudom, hogy ez az egész hogy működik.

Ma veszek tesztet suli után, de őszintén szólva nagyon félek. Napok óta nem alszom, nagyon ideges vagyok.

2020. szept. 29. 06:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Beírod gugliba a várost ahol laksz, és mellé írod, hogy gyermeknőgyógyászat. Kell lennie, van mindenhol. Ha pedig nem találod meg, akkor eltudod kérni a házi orvosodtól az elérhetőségét. Mivel állami, teljesen ingyenes. Mindenképpen elkéne menned, tényleg, mert a barnás dolog rossz dologra IS utalhat :(

Ha anyukád ennek az akadálya, mert például nem akarod neki elmondani, akkor mondd neki azt, hogy mivel éltek már nemi életet a barátoddal, elakarsz menni egy általános vizsgálatra. Aztán a rendelőbe úgy sem jön be veled, és ott elmondod, hogy mi a probléma.

2020. szept. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️
2020. szept. 29. 07:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!