Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat....

Első nőgyógyászati vizsgálat. Nálatok szülő ment be?

Figyelt kérdés

Én nem szeretném majd hogy anyum bejojjon. De (ha nalatok is igy van) ezt ti hogy mondtátok meg neki?

Vagy alap volt?



2020. szept. 30. 18:01
A kérdező szavazást indított:
A váróban várt
Egyedül mentem
Be jött velem
17 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem is mehet be más a vizsgálóba.
2020. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Minden problémámat anyám nélkül intéztem. Nem is mehet be veled. Most meg aztán főleg nem.
2020. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem mehet be, de ha be akarnak, akkor jelentsd ki, hogy nem akarod, erre semmi joga sincs. (Meg arra sem, hogy a vizsgálat eredményét elmondja neki a doki!)
2020. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Nyugodj meg, az orvos sem szeretne. Muzulman lanyokkal szoktak bemenni, de nem Magyarorszagon azert.
2020. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Amugy nem nagyon rossz a kapcsolatom anyával sőt nem is rossz csak nem ennyire személyes. Egyébként a vírustol eltekintve bemehetne nem?

Ha akarja a gyerek

2020. szept. 30. 19:41
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem ! Nem lehet bemenni egyébként sem ,ha nem kisgyerek az illető .
2020. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Természetesen bemehet a szülő, ha te ehhez kifejezetten ragaszkodsz. Vírusos időkben nem engednek be senkit. Egyébként én nem is voltam már gyerek, mire rendszeres nemi életet éltem elmúltam 18, fel sem merült, hogy eljöjjön.
2020. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Mièrt jelentik ki egyesek,hogy nem mehet be senki?! De bemehet,ha a beteg úgy kívánja!
2020. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahová én járok ott kiküldik a szülőt ha bemegy, csak a beteg lehet a vizsgaloban
2020. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem 13 évesen volt nőgyógyászati problémám. Bejott anyukam, meg gyerek voltam...
2020. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!