Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tizedik napja késik a menstruá...

Tizedik napja késik a menstruációm. Mi okozhatja? (terhességen kívül)

Figyelt kérdés

Görcseim vannak, mint akkor mielőtt megjönne, viszont semmi nem történik. Tesztet csináltam 2 nappal ezelőtt, mindkettő negatív. Lehetek ennek ellenére terhes? Vagy valami szervi baj okozhatja? Vagy egyszerűen csak ilyen sokat késik? Előtte ilyen nem volt, de csak mert fogamzásgátlót szedtem, az meg szépen beállította a ciklusomat, szinte órára pontosan tudtam mikor jön meg. 8 évig szedtem, azelőtt már nem emlékszem hogy is voltam, volt e példa ilyesmire...

Mindemellett ma reggelre lettek enyhe felfázásos tüneteim is, sűrűn kell pisilnem, kicsit csíp is. Lehet, hogy ez zavart be? Kezdek aggódni.


2020. okt. 2. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A felfázás nem befolyásolja a ciklust. Irass fel Monural [link] gyógyszert, az rendbe tesz.


Milyen életvitelt folytatsz? Sok stressz ért téged mostanság?

2020. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt már sokkal stresszesebb időszakom is, ez most egészen nyugis. Szabadságon is voltam pár hete. A gyógyszernek utánanézek, köszi a tippet. :)
2020. okt. 2. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha most hagytad abba a fogamzásgátló szedést akár fél év is lehet, hogy újra rendeződik a ciklusod.
2020. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs még fél éve, hogy abbahagytam, megnyugtató lenne, ha csak ennyi lenne a "gond".
2020. okt. 2. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!