Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az hogy bármilyen...

Miért van az hogy bármilyen fizikai terhelésbe kezdek 1 perc után kifulladok és nem kapok levegőt és bepánikolva köhögni kezdek? Asztmás is lehetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
De még mennyire! Hétfőn orvos.
2010. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, irány az orvos. De az asztma nem kezdődik egyik pillanatról a másikra. Volt már ilyen betegséged? Mennyi idős vagy? Túlsuly?
2010. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok és már 7.ben már voltak ilyen problémáim ....nem mondom hogy vékony vagyok de olyannyira nem is dagadt.:/szóval akkor menjek orvoshoz?
2010. aug. 8. 16:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Az asztma nem játék.
2010. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és mit tegyek mert anyum meg folyton azt mondja hogy eltúlzom és nem is mondom már meg neki egy ideje mert úgysem vinne el orvoshoz....:( mert szerinte csak eltúlzom és minden bajom van:/
2010. aug. 8. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:
15 évesen egyedül is elmehetsz a háziorvoshoz, vagy bemész az iskolaorvoshoz. Elég felelőtlen anyukád, hogy nem veszi komolyan a panaszodat. Inkább menjen az ember fölöslegesen orvoshoz, mint hogy ne menjen, miközben kezelésre van szüksége. Az orvos dolga, hogy eldöntse, beteg vagy-e, nem a szülőé. Úgyhogy csak menjél el egyedül, és ha továbbküld vizsgálatokra, oda is. És az orvosi papírt mutasd meg anyukádnak.
2010. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ja de a háziorvosom dilis:S

Anyám meg nem felelőtlen csak nem tudom azt hiszi hogy beképzelem mert kiskoromba volt olyan és hát ja majd lehet hogy elmegyek vagy majd tesin össze esek aztán akkor majd elhiszi...:/

2010. aug. 10. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy el vagy lustulva... Szoktál sportolni?
2010. aug. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát most így nyáron nem olyan sokat, de nem csak most van ez már suliba is így volt.tavaly előtt tesin össze is estem mert nem kaptam levegőt és majdnem kihívták a mentőket....

de végül nem tudom miért valahogy 2 óráig kb szenvedtem aztán valahogy jobban is lettem és volt már ilyen nekem.

általában amikor futok egy ideig bírom de aztán rosszul leszekés levegő után kapkodok

2010. aug. 12. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!