Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő futó vagyok, sokszor...

Kezdő futó vagyok, sokszor kifulladok már 1. percben, de ma futni akarok menni, de félek h "hülyének" néznek, hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés
Kis város vagyunk és egyből menne a téma holnap h biztos fogyni akarok -.- (nem vészesen látszik de azért eléggé) csak én nagyon vörösödő vagyok és hát nem vagyok hozzűszokva a futáshoz és hamar le is állnék még, ez nagyon ciki?
2010. ápr. 20. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:

fokozatosság


[link]

2010. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom! Kipirulok, aztan meg jonnek a nepek, h "na mi van, fogyni akarsz? huuu de piros vagy". Na ettol rohanok a falnak :)

Ezert alkonyatkor megyek futni, arra ahol a madar se jar. Mire visszaerek mar sotet van es nem latjak a fejemet :) Javaslom neked is.

2010. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem ciki, mindenki elkezdte valahogy. Ami viszont nagyon fontos és kezdő hiba, az hogy NE FUSS NAGY IRAMOT!


Próbáld meg kb olyan iramba, hogyha lenne valaki, akkor tudnál vele beszélgetni közbe.


Ez egy olyan terhelési zóna, amiben a szervezeted igen hatékonyan működik és növeli az állóképességedet. Kezdetben lassú lesz, de majd gyorsulsz.


Ja és mosolyogj a többi futóra, és köszönj rájuk! (én szoktam)


Jó futást

2010. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Mi abban a ciki, hogy le akarsz fogyni, jól akarsz kinézni, és ezért teszel is? Remélem ez csak a te elméleted, és még nem olyan a világ hogy szégyen legyen egészségesen és sportosan élni.
2010. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki,a lényeg,hogy ne add fel :)
2010. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyi a bajom h nagyon kezdő lennék és hamar kipirosodok...és hát levegővétellel is lenne még bajom..:S ezért érzem cikinek..
2010. ápr. 25. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy hónap mulva már nem pirosodsz ki hamar és nem fulladsz.
2010. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem ciki énis így kezdtem és mára már a futoversenyen 30-bol 3 lettem csak az a lényeg h mindig egy kicsit gyorsabban próbálkozz sok szerencsét
2012. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!