Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászok tényleg megtudj...

A nőgyógyászok tényleg megtudják állapítani azt, hogy már nem vagyok szűz, vagy csak édesanyám ijeszteget ezzel?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 19:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.
2020. okt. 3. 19:42
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem kényszeríthetnek erre. Miért teszik ezt? Kérlek, írd le a körülményeket, hátha tudunk segíteni a készülő jogsértés ellen. Azt szerintem mindenki tudja hogy átlagban egy tizennégy éves már szexel, a beleegyezési korhatár is ennyi.
2020. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Van egy barátom aki idősebb (19 éves) és a szüleim teljesen ellenzik, hogy vele legyek. Hozzánk nem is jöhet fel, ezért én szoktam hozzá felmenni az albérletébe ahol a szaktársaival lakik. Már előfordult párszor, hogy későn értem haza, de azt mondtam a szüleimnek, hogy a barátaimmal voltam, de tegnap lebuktam, hogy mégsem. Apám tegnap este felhívta az egyik barátnőm szüleit, hogy ott vagyok-e és a barárnőmtől megtudták, hogy a barátomnál vagyok. Szüleim azzal fenyegetnek, hogyha megtudják, hogy lefeküdtem vele, akkor feljelentik majd, pont ezért nem merem nekik elmondani. Szerintük csak kihasznál.
2020. okt. 3. 19:53
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Normális orvos NEM vállal ilyen vizsgálatot. Feljelenthetik érte, és csúnyán megütheti a bokáját. Orvosi titoktartásra hivatkozva el kell utasítania.

Ha talál anyád olyan barom orvost, aki vállalja a vizsgálatot, határozottan mondd azt, hogy nem egyezel bele, és fel fogod jelenteni. Mit fog csinálni? Erőszakkal betuszkol a vizsgáló székbe, aztán levetkőztet? Ez már önmagában bűncselekmény. Teljesen kizárt, hogy megteszik.

2020. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, elmúltál 14, hiába jelentik fel, semmilyen bűncselekményt nem követett el.

Sajnálom, hogy a szüleid ilyen idióták. :(

2020. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

En is sajnalom!inkabb arra kellene torekedniuk h oszintem magadt akarj elmondani dolgokat es nem titkolozni pont elottuk

Az en szuleim is ilyenek vtak.sosem szamithattam rajuk mindig csak a tiltas meg az ijesztgetes ment , nem mertem nekik szolni mikor bajba voltam

Szomoru

2020. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha le is feküdtetek, akkor sem jelenthetik fel. 14 év feletti akármilyen időssel is szexel, már nem bűncselekmény, nem büntetendő dolog. A szüzességi vizsgálatot meg etikus orvos nem vállalja. Nem a középkorban vagyunk, vagy nem az araboknál.... Szóval ne félj. A szüleid nem árthatnak a barátodnak, semmi törvénytelent nem tettetek. .
2020. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

De gyerekek, az orvos csak azt látja, hogy van-e szűzhártya. Ha nincs, nem jelenti azt, hogy nem vagy szűz. Akkor veszted el a szüzességed, amikor szexelsz, nem amikor átszakad a hártya.


Egy orvos sem fogja kijelenteni, hogy "nincs hártya, tehát szexel".

2020. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!