Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőgyógyász megtudja állapítani...

Nőgyógyász megtudja állapítani, hogy szűz vagy e? 17/l

Figyelt kérdés
Szeretném magam kivizsgáltatni, mivel "lent" nagyon viszket napok óta, de még soha nem voltam nőgyógyásznál. 1évvel ezelőtt voltam együtt 1x a volt barátommal, 2-jára nem is voltam vele mert annyira fájt. Ha a nőgyógyásznak azt mondanám,hogy szűz vagyok észrevenné,hogy nem igaz? Nem szeretném,hogy fájjon.

2018. júl. 12. 00:41
 1/1 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudja megállapítani biztosra, mivel a szűhártya egy akár magától is kiszakadhatt, vagy van akinek soha nem is szakad ki. Szóval nem, nem tudja, viszont azt ajánlom legyél vele őszinte. Csak te jársz pórul, ha hazudsz az orvosodnak, mivel lehet egy teljesen más fajta ellátásban részesülsz emiatt, ami nem fog hatni.
2018. júl. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!