Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitesszeres bőr?

Mitesszeres bőr?

Figyelt kérdés

Havonta járok kozmetikushoz aki szépen ki tisztítja, használok fekete szappant és mégis egy hónap múlva ugyanúgy tele vagyok mitesszerrel. T zónában orron állon.

Bőrgyógyásznál már voltam de ott csak nagyon szárító terméket ír fel amitől még rosszabb mert viszket és hámlik az egész arcom.

Már nem tudom mit csináljak. Pedig nem is tizenéves vagyok hanem 26 éves.



2020. okt. 4. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrtípus kérdése is, fokozottan működnek a faggyúmirigyek. Kerülni kell a túlzott napfényt és az arcbőr kiszáradását.
2020. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel együtt kell élned, végleges, nagyon hathatós segítség nincs. Én 57 vagyok és a fokozott faggyúmirigy termelődés a menopausaban ismét rontott a bőröm állapotán.
2020. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyszer azt javasolta a kozmetikus, hogy napozzak mert az szárítja a bőrt és nem fog hámlani mint a bőrgyógyászati szerektől. És ez bevált is régebben csak nem sok ideig volt hatásos.
2020. okt. 4. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!