Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlótól elmúlnak a...

A fogamzásgátlótól elmúlnak a pattanások? És a mitesszerek?

Figyelt kérdés
Ha viszont abbahagyom, akkor újból elő fognak bújni? :(

2014. ápr. 6. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Állítólag igen.

Nekem mondjuk pont fordítva volt, előtte nem volt csak néha egy-egy. Amikor szedtem, akkor lettek nagy csúnya gyulladtak. Aztán amióta abbahagytam, megint néha egy-egy pici, de olyan durvák már nincsenek.

2014. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Én pont, hogy attól lettem pattanásosabb, illetve igen, ha abbahagyod, elő fognak jönni ismét.
2014. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem alapjáraton pattanásos volt a bőröm, és elmúlt tőle. Abbahagytam, visszajöttek, még durvábban is talán. Egy év kellett hogy elmúljanak maguktól. Pár hónapig elég rossz állapotban van a bőröm, de most már jó :) nem használtam rá semmilyen spéci krémet (nem is igazán szabad), csak natúrszappant.
2014. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem múltak el a fogamzásgátlótól ( se jobb, se rosszabb nem lett).
2014. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ kinek. Nekem nem jöttek vissza olyan rondán, de annyira sem szép az arcom, mint előtte. Másnak meg rosszabb... nem vagyunk egyformák fogd fel!
2014. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pattanások valamennyire igen, de ha már nem szeded vissza fognak jönni. A mitesszerek maguktól nem múlnak el meg semmilyen krémtől sem. Azokat nyomasd ki.
2014. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. ápr. 6. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam pattanásos, makulátlan a bőröm. Szedtem egy XY nevű foggátlót, aztán a gyógyszertárban egy YX nevűt adtak, mondván, hogy az XY most nincs raktáron, de teljesen ugyanaz a hatóagyan van YX-ben is. Hát nem az volt. Az egész homlokom tiszta ragya lett, 3 hónapig szedtem, a 3. hónap végénél jöttem rá, hogy ez valószínüleg a foggátlótól van. Visszatértem XY-hoz, azóta minden rendben ismét.


22L

2014. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!