Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betaninos hüvelykúp kúra után...

Betaninos hüvelykúp kúra után szokás valami hüvelyflóra visszaállító kezelést alkalmazni? Ha igen, mit vegyek a patikában?

Figyelt kérdés
A "kérdezd meg az orvosod" megjegyzéseket kérem mellőzni.
2020. okt. 4. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal bajt nem tudsz csinalni, en mindenkeppen hasznalnek. Nekem most antibiotikum kura miatt kell (allandoan gombat kapok tole), a nogyogyaszom azt mondta, gyakorlatilag barmelyik jo, szoval en csak kertem egyet a patikaban.
2020. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én még sosem használtam ilyet szóval nem igazán ismerem a kínálatot. Örülnék ha valaki írna konkrét terméket ami neki bevált.
2020. okt. 5. 09:16
 3/17 anonim ***** válasza:
En a gynoflor-t hasznalom, en sem ismerem a kinalatot, ezt ajanlottak a gyogyszertarban. Eddig jonak tunik, de meg csak 5 napja hasznalom, es 2 hetig tart azt hiszem a kura, utana pedig meg 3 hetig heti parszor is fel kell helyezni, amikor eszedbe jut.
2020. okt. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez is valami kúp?
2020. okt. 5. 11:50
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, keress ra.
2020. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. okt. 5. 12:01
 7/17 A kérdező kommentje:
Utána olvastam de ez hormontartalmú az nekem nem lesz jó. Hormonmentes nincs?
2020. okt. 5. 14:58
 8/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, elirtam, Gynophilus a neve. Masikra emlekeztem hirtelen, mert annak a dobozat lattam mar korabban is 😅. Nem tudtam, hogy huvelykupban van hormon, de most direkt atfutottam a betegtajekoztatojat az enyemnek, es nem talaltam ebben ilyesmit. De meg mindig azt ajanlom, hogy kerdezd meg a gyogyszertarban, ok tudnak segiteni.
2020. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azért nem a patikában kérdezem meg egyrészt mert sóztak már rám olyan terméket nem egyszer ami nagyon nem volt jó, meg olyat is amiről csak otthon derült ki, hogy olyan összetevőket tartamaz ami nekem vagy nem jó vagy allergiás vagyok rá. Ott nem tudom elolvasni a betegtájékoztatót, a patikus meg siet mert sor van. :( Egyszerűbb úgy menni hogy konkrétan tudom mit akarok.
2020. okt. 5. 15:17
 10/17 A kérdező kommentje:

Megnéztem. Ezer hála...

Ez már jó lesz. :)

2020. okt. 5. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!