Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációmnak ma 2020.10.0...

A menstruációmnak ma 2020.10.05 en kellett vna megjonnie altalaban mindig pontos! A tobbi lennt valaki tapasztalatok? Tesztelhetek?

Figyelt kérdés

Penteken szeretkeztunk a parommal,es elkezdtem barnazni alatalaban szokott menstruacio elott par nappal

Viszont vasarnap ez erossebb lett vagyis mar nem barnazas volt hanem ver

De nem sok mennyisegu azt hittem megjott de nem fajt semmim ami eleg furcsa mert mindig durva gorcseim vannak

Most kedd van alig alig verzek

Nem faj sehol

Tegnap felpuffadtam 2 espumisan sem segitett

Gyenge a verzes amit nagyon furcsának találok maskor sokkal erosebb nem hasonlotanam menstruaciohoz ami most vegbemegy rajtam

Aktiv szexualis eletet elek nem szedek fogamzasgatlot harom eve egy partnerem van! Kulonsosebb gondjaim nincsenek lehet hogy varandos vagyok?érdemes tesztelni?



2020. okt. 6. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha barnázol rendszeresen menstruáció előtt, akkor progeszteron hiányod van, nagyon kevéssé valószínű a terhesség. Nyilván, ha egyáltalán nem védekeztek érdemes tesztelni, de ha vérzel, akkor már elvetéltél valószínűleg, ha meg is fogant volna (kémiai terhesség).
2020. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
A több napig tartó barnázás progeszteron hiányt jelent általában. Érdemes megnézetni. Ha szeretnétek babát, akkor ez megnehezítheti a teherbeesést.
2020. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Es mikor menjek orvoshoz? Ha elmúlt ez a barnázás vagy rögtön holnap?
2020. okt. 6. 12:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges holnap, semmi sürgősségi problémád nincs. Egyáltalán próbálkoztok, mióta szexeltek védekezés nélkül?
2020. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sosem vedekeztunk de sosem tortent semmi
2020. okt. 6. 13:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Na... Idiotàja. Nàlam itt mindig elszakad a cérna, bocs...
2020. okt. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha 3 éve nem védekeztek, akkor legalább 2 éve el kellett volna menni meddőségi kivizsgálásra. Az éves rákszűrésen nem hiszem, hogy ez nem volt kérdés, és semmit sem javasolt az orvos.
2020. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mindig jarok rákszuresre es eddig mindig minden rendben volt
2020. okt. 6. 14:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem volt minden rendben, ha nem beszéltél az orvossal, hogy éve óta védekezés nélkül élsz szexuális életet, és nem esel teherbe.
2020. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Miért esnék ha sosem élvesz belém??
2020. okt. 6. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!