Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs menstruációm! Volt már...

Nincs menstruációm! Volt már valakinek hasonló problémája? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mindig rendszertelen volt a menzeszem, de mindig megjött valahogyan. 4 éve emiatt fordultam nőgyógyászhoz, aki tablettát írt fel, melyet 2 év után abbahagytam, mert nem éreztem természetesnek, zavart, hogy hormonokat tolok magamba. Azóta sem jött meg a menzeszem. Voltam belgyógyászaton, az értékeim rendben vannak, nőgyógyász nem talált szervi elváltozást.

3 hónapja minimális pecsételő vérzést tapasztaltam (azt hittem ovuláció, de aztán nem jött meg), Illetve 1 hete nagy mennyiségű átlátszó folyadék távozott belőlem (hüvelyi úton) amiről ötletem sincs, hogy mi lehetett.

Nagyon érdekelne, ha valaki volt hasonló helyzetben, mi oldotta meg a problémát, illetve, bármi hasznos infót szívesen fogadok a kérdéskörrel kapcsolatban!



2019. máj. 6. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyogyszer felboritotta a hormonhaztartasod sok idobe telhet mire visszaall
2019. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs -\_("/) _/-
2019. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom terhes nem lehetsz

Nincs valami más bajod esetleg vannak olyan betegségek amik melletr nem jön meg

Vagy nem vagy túl vékony?

2019. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg hány éves vagy?

Meg ezt azért még itthagyom: [link]

2019. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat kihagytam: 20 éves vagyok, 168cm és 52kg, voltam vékonyabb is, de ez a normális súlyom
2019. máj. 6. 16:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 évig nagyon ritkàn jött meg,4 hónapra is kimaradt, ha meg nem akkor minimàlis pecsételés volt csak. Pm alulműködésem, PCOS és,Inzulinrezisztenciàm is van, magas prolaktin, magas kortizolszint.. ilyenek. Agyalapi mirigy daganat , Cushing kór gyanúja is felmerült de az MR vizsgàlat végül nem lett egyértelmű.

2 + hónapja életmódot vàltottam, kezd hatàssal lenni a hormonjaimra mert volt egy olyan vérzésem mint régen...amikor az első 3 nap kb ömlik belőlem a cucc és görcseim is voltak. És volt egy olyan is ami ugyan nem a régi , de hatàrozottan több vér tàvozott. Hosszabb tàvon szerintem jót fog tenni a dolog endokrinológiai szempontból is .

Szerintem a te szervezetedet a bogyó borította fel. Idő lesz mire rendbe jön.

2019. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért kérdeztem a súlyt mert ha túl vékony vagy akkor sem jön meg de a tied még pont jó bár egyet kettö szedhetnél még fel
2019. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os: életmódváltás alatt mit értesz pontosan? Ma már nagyon tág fogalmonak számít ez a szó:D ezen kívül nagyon informatív volt a hozzászólásod, ment a zöld pacsi!
2019. máj. 6. 16:21
 9/11 anonim ***** válasza:

6. vagyok


Hát csak annyit takar az életmódváltásom, hogy amennyit tudok elkezdtem mozogni, és diétázom fogyási célzattal, és hogy javítsak az állapotomon. Amennyire lehet, egészséges legyek. Amúgy 3-mas típusú elhízott vagyok ami a legsúlyosabb, egy rakat endokrinológiai problémával élek, ez a nagy harci helyzet.

Amúgy a tökéletes diéta már megvan. Már csak betartom gond nélkül, mozgok mellé, és várom a csodát:D Mást nem igen tehetek. Várom, hogy teljen az idő, de csak vánszorog...még nagyon úgy érzem. Várom, hogy menjen lefele a súlyfelesleg, ami lényegében folyamatban is van, csak ugye ez egy elég időigényes dolog sajnos, nem lehet ukkmukkfukk lefogyni, plusz a hormonbajaim is lassítják a dolgot. Egyenlőre március 1 óta még csak -9kg-nál járok, és évek várnak rám, mire minden lemegy. Hát ennyi.:)

2019. máj. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Á, értem, akkor nálad a feleslegből adódhatott probléma, amit a hormonháztartás megborulása okozott. Nekem nem lenne egészséges fogynom (bármennyire is szeretnék) úgyhogy valószínű más megoldást kell keressek
2019. máj. 7. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!