Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amennyiben csomót tapintottam...

Amennyiben csomót tapintottam ki a mellemben és már egy ideje nagyon fáj, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Budapesten nincs még nőgyógyászom, így a kérdés adott:

Kihez kell fordulnom ilyenkor?

Háziorvoshoz, aki aztán tovább küld? Vagy?



2020. okt. 6. 15:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok. nekem azt mondta a doki nincs semmilyen rosszindulatú elváltozás (szerencsére) és ez csak egy mellgyulladás. rosszul feküdtem éjszaka vagy valami elnyomta. körömvirág kenőccsel kell kenegetnem, fél év múlva kontrol. hála az égnek a kenőcs az nagyon jót tett, szinte már nemis érzem :)
2020. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Ennek örülök :) és mell ultrahangon voltál vele?
2020. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
igen :)
2020. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utólag ideírok, hogy nekem sem volt semmi komoly.

Pusztán megdagadt/nagyobb(?) a tejmirigyem. E vitamint szedek rá, napi 200mg-t, s azóta nagyon ritkán fáj. :D

De uh-n voltam vele én is.

2021. febr. 16. 13:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Köszi hogy le írtad,hogy mi újság veled! Na az ilyen posztokat már szeretem. Minden jót nektek! Én is megyek június 17.-én és félek nekem nincs csomó legalább is mi a férjemmel nem tapintunk elváltozás sincs,de faj a mellem és a mellbimbóm is .
2023. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!