Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek 47 évesen már 1 éve...

Akinek 47 évesen már 1 éve nem jött meg akkor ő neki már nem fog és nem lehet terhes?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
A nők 400 petesejtről indulnak, és ez fogy szépen egyesével. Ha már egy sincs, akkor nem lehet gyermeke.
2020. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Hú hát sajnos ez nem ilyen egyszerű, vissza vissza térhet a menstruáció, és ezzel együtt nyilván a peteérés is, főleg 47 évesen .Szerintem nem árt védekezni .
2020. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Akinek 1 évig nem jön meg, majd aztán mégis, azonnal nőgyógyászhoz kell fordulni!!!! Egyébként minden megtörténhet. Lehet korai klimaxos vagy.
2020. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem korábban elmaradt a vérzésem 44 évesen most 54 éves vagyok és azóta semmi simán elmúlt és ennyi nem volt problémám egyedül a hőhullámok meg alvászavar. De érdemes elmenni nőgyógyászhoz mert ott írják ki a csont sűrűség vizsgálatot, hogy van-e csontritkulás vagy nincs.
2020. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!