Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3. napja nem tudok kakilni,...

3. napja nem tudok kakilni, segitseg?

Figyelt kérdés

Meg hetfo este voltam utoljara vecen, azota sajnos nem megy es kezdek aggodni. Probqlkozom de nem jon semmi vegtermek ki... Valami gyors megoldasra lenne szuksegem, de valami olyat ami nem fosat meg tulzottan, mert suliban leszek utana pedig rogton a baratomhoz megyek es egyik helyen se szeretnem emiatt kellemetlenul erezni magam.


19l



2020. okt. 8. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
olajoshal
2020. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, hogy 6.napig nem volt semmi. A magnézium hashajtó hatású enyhén. Próbáld ki, bármelyik jó, nem baj ha van benne B6. Vagy szilva kompót, aszalt gyümölcs, sok folyadék. Esetleg lekvár, méz. Hashajtó a stadalax, vagy bolus laxans. Gyógyszertől én is félnék, az nagyon meghajthat.
2020. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

éhgyomorra sok tej


vagy a patikában van hashajtó...

2020. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nalam ez heti szinten tortenik sajnos. Pedig probaltam gyumolcsoket tejet stb


Egyedul a kave valik be

2020. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyókúrázol, és túl keveset eszel pld. teljesen normális. Elég lenne normálisan enned, és beindulna. Könnyebb lenne segíteni, ha leírnád, hogy miért, és hogy rendkívüli -e ez nálad, illetve mit próbáltál ki.
2020. okt. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Glicerin kúpot, az fél órán belül hat, nem okoz gyomorgörcsöt és nem lesz utána hasmenésed, csak kihozza már egyszeri alkalommal a bent rekedt dolgokat.
2020. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Orvos. Először is kideríteni miért nem tudsz 3 napja kakilni, de úgyis hashajtót írna fel. Nem mindenféle csodaszert kipróbálni. Bélcsavarodást kapsz aztán heló.
2020. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5-ös


Teljesen normalisan etkezem, nem fogyókúrázom, sőt az utóbbi napokban inkább nagyobb étvágyam volt, többet ettem. Ettem húst, zöldséget, halat, tehát változatosan. Egyáltalán nem általános ez nálam, ezért is aggódom, szinte minden reggel szoktam kakilni, de előfordul hogy napközben vagy este. Ma reggel megittam majdnem egy liter tejet, de egyelőre semmi, egy ideig még suliban vagyok, aztán megyek haza. Kimentem egyik szünetben vécére, de sajnos semmi se jött...

2020. okt. 9. 11:05
 9/10 A kérdező kommentje:

6-os


És az tényleg hatásos? Nem hallottam még róla.

2020. okt. 9. 11:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Ferenc József víz. Este megiszol kb. 1-1,5 decit és reggelre normális székleted lesz. Nem hajt meg. De ha gyakran fordul veled ilyen elő, akkor lehet kúraszerűen is inni. Elég rossz íze van, de én is sokszor megittam már, mert muszáj volt.
2020. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!