Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A huvelyi ultrahang biztosan...

A huvelyi ultrahang biztosan pontos eredmenyt ad a terhesseg megerositesere?

Figyelt kérdés

Szept 13 voltam parommal, nem vedekeztunk. Majd oktober 8- an reggel csinaltam egy tesztet, ami nrgativ lett. Aznap elmente dokihoz. Csinalt huvelyi ultrahagot, majd egy terhessegi tesztet, hogy nyugodjak meg nem vagyok terhes.

Azt mondta ez mar 100% eredmeny.

Annyira raparaztam mar arra, hogy terhes vagyok, hogy mar az orvosnak se hiszek, mert lassan egy hete hanyingerem van es szedulok.


Szerintetek ez mar biztos eredmeny, tok feleslegesen parazok?


2020. okt. 9. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

1: Ez ugye terhességi kérdés?

2: Majdnem egy hónap után? Tuti, elhiheted neki.

2020. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen korán nem is lennének tüneteid, azt a HCG okozza, amit a teszt nem mutat. Mikor kellene menstruálnod, hol tartottál a ciklusodban 13-án?
2020. okt. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

13- an mar a ciklusom vegen, 6 napom volt a menzeszig. Aktus utan harmadik nap mar volt Valadekos verzesem (ami valoszinu, hogy a menzesz volt), de csak 1 nap.

Es a kovi menzeszem 15- re varom.

De mondta a doki, hogy a terhessegnem nyoma sincs, igy nem termelhetek HCG.

2020. okt. 10. 01:01
 4/5 A kérdező kommentje:

A teszt lehet nem mutatja ki, de egy huvelyi ultrahang, amivel a petefeszkeim megnezte, majdnem egy honap utan, eleg meggyozo, hogy nincs ott semmi.

Ne bizonytalanitsatok mar el.

2020. okt. 10. 01:06
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja meg a doki mondta, hogy jovo het kozepen keszuljek mert lesz menzeszem, kezd megvastagodni a mehnyak.

Remelem h ez a tunet mas miatt van, es mar ez psziche alapon van.

2020. okt. 10. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!