Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azok akik használtak már...

Azok akik használtak már Canesten kombit. A hüvelytabletta felhelyezésekor fájt és ezért nem tudtam elég méjre felrakni a tablettát, ezért látszódott a tabletta... Azóta folyamatosan ég, és most reggelre nem oldódott fel, ez mért van??

Figyelt kérdés

Mivel nem oldódott fel a kapszula hogy kell eltávolítani onnan...?😶


Előre is köszönöm a válaszokat, hálás vagyok.



2020. okt. 12. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell nedvesíteni és úgy felhelyezni.

A normál h.váladék oldja fel és a fekvő testhelyzetben tud normálisan eljutni oda, ahova kell... Ma este ügyesebb legyél, tudom,h érzékeny lehet, de fog összeszorít, hüvely ellazít, valami síkosítóként használható anyagot rá (ők vizet írnak, de attól nekem csak instant mállani kezdett a kezemben, feltenni nehezebb vt), és zsupsz, be.

2020. okt. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem oldodott fel, azt olyan melyre kene felrakni, amig csak tudod. Igy biztosan nem ert kb semmit, szoval fuss vele meg egy kort.
2020. okt. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okes megprobalom megegyszer, koszonom a valaszokat😊😊
2020. okt. 12. 09:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fuss neki még egyszer. Vízzel nem jó megnedvesíteni, mert ennek matt a felülete, nincs rajta semmilyen bevonat, így azonnal beszívja a vizet és még kevésbé fog csúszni. Én hüvelykrémmel/géllel szoktam bekenni, ha elakadna, esetleg ha nincs otthon ilyen, akkor Candibene vagy Canesten krémmel, mert az mindig van. Egyébként pont azért matt a felülete, hogy ha mélyre dugod, akkor azonnal felszívja a hüvelyváladékot és ettől esik szét és oszlik el rendesen. De ha ennyire kint volt a tabletta és így nem tudta átjárni a hüvelyváladék, akkor valószínűleg egy célirányos zuhannyal is ki tudod mosni a fölösleget. Nem baj, ha nem jön ki teljesen, tegyél be betétet, mert lehetséges hogy a nap folyamán kijön, meg pisiléskor is ürülni szokott tablettamaradvány, mert akkor önkéntelenül megmozgatod a hüvelyed.
2020. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!