Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzés Canesten kombi hüvelyta...

Vérzés Canesten kombi hüvelytabletta felhelyezése után, lehetséges?

Figyelt kérdés

Tegnap este a második szem Canesten kombi hüvelytablettát helyeztem fel az aplikátor segítségével, ami kicsit talán túl mélyre sikerült, ugyanis elkezdett fájni az alhasam. Ellenőrzésként mutatóujjal próbáltam megtapintani mennyire is lett mélyen, mivel nem éreztem a tablettát, így hagytam, pár másodperc múlva homogén vérzésem lett. Sötétvörös, teljesen homogén vér távozott a hüvelyemből, amit nem értek még most sem. Azóta már csak a Canesten ürül, enyhén rózsaszínes színben. Természetesen fogok menni orvoshoz amint rendel!

Addig is az lenne a kérdésem, hogy lehet a vérzés attól, hogy felsértettem volna magam? Vagy nagyobb gondra is gyanakodhatok? (Elég hosszú a körmöm a mutatóujjamon és elég éles is...)


2011. febr. 17. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
www.orvostudakozo.hu oldalon kérdezd meg.
2011. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 2. tabletta után nekem nagyobb mennyiségű rózsaszín vérzésem lett, ami egész nagy "folydogált". Abba hagytam a tablettát azonnal, mivel nem tudtam, hogy most mi az oka ennek. Az orvos sem tudta, annyit mondott, hogy a méhszájam a fertőzés meg a gyógyszer miatt érzékennyé vélt és abból jött a vér, ami normális(?) ilyenkor... :S Remélem nálad nincs semmi baj. Amúgy könnyen fel lehet sérteni körömmel, attól vérezhet erőteljesebben.
2011. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*egész nap
2011. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én még orvoshoz nem jutottam el mert ma nem rendel, de gondoltam hátha volt már valakinek hasonló tapasztalata, sajnos. Most már annyira nem vészes, olyan nagyon-nagyon enyhén rózsaszínes, semmi extra, csak eléggé megijedtem!
2011. febr. 17. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!