Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön meg hamarabb,...

Miért jön meg hamarabb, amióta elvesztettem a szüzességem?

Figyelt kérdés

Nem rég vesztettem el a szüzességem, és azóta azt vettem észre, hogy a szokásos 28 nap helyett 21 napra jön meg a menstruációm. Egyik barátnőm mondta, hogy neki is így volt, hogy utána először sokkal hamarabb jött meg, viszont nálam már ez a második ilyen eset. Kicsit fura, mert mindig is pontos volt a ciklusom, nem nagyon fordultak elő ilyen rendszertelenségek.

Nektek is volt hasonló tapasztalatotok? Egyáltalán van összefüggés az első szex és a ciklusom változása között? Ha igen, most már mindig így marad?

Köszönöm előre is a válaszokat <33



2020. okt. 12. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy?

Menopauzához közeli életkor?

2020. okt. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
#1-es, viccelsz? most veszítette el a szüzességét, valószínűleg fiatal lány, nem egy 50 éves nyanya :-D
2020. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

2:

Nekünk a szomszéd nő egy hete veszítette el.

45 éves.

2020. okt. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok:DD
2020. okt. 13. 07:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen keresd meg!
2020. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!