Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl kevés vérzés ,mi lehet a...

Túl kevés vérzés ,mi lehet a bajom? van egyátalán baj?

Figyelt kérdés
tegnap jött meg azt hiszem ,de lehet csak barna folyás volt a kelyhem alján lett valami kevés . Egyátalán nem görcsöltem pedig mindig szoktam ma már kicsit érzem az alhasam de még ma is borzalmasan kevés ( már csak betétet használok) világos rózsaszínes - pirosas színe van . Tudni kell hogy most költöztem esetleg a stressz és kevés mozgás okozhatja ezt ? - Gumival védekezünk és mindig ellenőrizük használat után is így a terheségre nem szeretnék gondolni. Vagy mi állhat ez mögött?

2020. okt. 14. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Varjal még vele, még megindulhat. De ha nem, belefer hogy egy honapban epp kevesebb a verzes.
2020. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeptemberben nekem is nagyon kevés volt én is meg lepődtem mert nekem amúgy mindig volt rendesen.
2020. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia. Nekem is így van most, nagyon kevés a elég egy tisztasági betét e egész napra. Bár én fogamzásgátlót szedek, és sajna az én hibámból az első szem kimaradt, ráadásul szorongasra orbáncfű teát ittam.. Úgyhogy most nem tudom mi van én sem..
2020. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végül 6 napig tartott ameddig szokott de nagyon kevés volt végig
2020. okt. 20. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!