Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinálnak egy gyermeknőgyó...

Mit csinálnak egy gyermeknőgyógyászati vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Eléggé fájdalmas az első 2 3 nap és nem is spórol a mennyiség... Egyedül az használt amikot napi 3x2 cataflamot vettem be 3 napon keresztül,de ha jól tudom ez nem igazán egészséges. Általában vagy csak hányingerem van, vagy el is hányom magam. Az évben már most elég sokat hiányoztam (Megfaztam 14 napot nem mehettem) és havonta vita tárgya anyukámmal ami miatt nagyon rosszul érzem magam... Szeretnék valami megoldást találni arra, hogy legalább a fájdalom elmúljon. (nyilván az lenne a legjobb ha kevesebb is jönne, mivel máshoz nem tudom hasonlítani így nehéz megmondani, hogy átlagos adag e vagy sem, ha teendőim vannak első 3 napban 1 másfél óránként kell cserélni az éjszakait) Sikerült rávennem magam a gyermeknőgyógyászra, de jó lenne tudni előre mi vár rám.

2020. okt. 16. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon féjdalmas menstruáció nem normális.

Szerintem mivel fiatal vagy nem fognak komolyan venni. (De reméljük igen.)

Én 5-6 orvosnál voltam a fájdalmaim miatt ez jó pár évembe is telt mire találtam egy nőgyógyászt aki megműtött és kiderült mi a bajom.

Anyukádnak üzenem ne legyen h.lye, ő is nő, gondolkozzon már. Vagy olvasson utána a neten hogy mennyire normális is az ha fiatal lányok suliba se tudnak menni annyira fáj a hasuk.

Nekem is ez volt nyugi, anno anyukám is azt hitte kamuzok és nem akarok suliba menni, most meg küzdök azért hogy gyerekem lehessen...

2020. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogyan alakultak azóta a dolgok? Elmentél gyermek nőgyógyászati vizsgálatra? Ha igen, mi volt?
2021. ápr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül nem mentünk el, mert nem volt jó nőgyógyász a közelben, mivel egyedül még nem mehettem nem volt sok választásom. Azóta is folytatódik amit fent leírtam, de hát ezek szerint ezzel kell élnem.
2021. ápr. 24. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!