Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggel pirosas volt a pisim...

Reggel pirosas volt a pisim azóta műanyag pohàrba pisilek, de minden rendben van szagra is meg színre is. Tegnap nem is ittam sokat. Nem is szoktam napi 2 litert inni mert nem esik jól. Szerintetek a nem ivàs miatt volt?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 09:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Van egy orvosság (nem emlékszem a nevére, de úgy rémlik, hogy vashiány esetére adták), amitől rózsaszínű lesz a vizelet. Ha nem orvosságot szedsz, lehet táplálékkiegészítő is...
2020. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
semmit nem szedek. Néha egy magnéziumot, de tegnap nem vettem be, mert ment a hasam, nem is ittam, nem is ettem semmit.
2020. okt. 19. 10:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát ha konkrétan pirosas az csökkent májműködést is jelezhet. Más tüneted nincs? Szemed, körmeid nem sárgák?
2020. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem, minden normàlis rajtam. Arra tippelek, hogy keveset iszom és lehet amiatt van. De természetesen, ha pár napon belül nem javul, akkor telefonàlok az orvosnak.
2020. okt. 19. 10:21
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha keveset iszol (naponta legalább 1,5-2,0 lit.), akkor inkább sötétebb, de nem rózsaszín. viszont nem mindenki lát egy színt ugyanolyannak!
2020. okt. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem volt nagyon sötét, de nem is volt a megszokott sàrga. Nagyon koràn volt ez 6:47kor, azóta normàlis. Nem iszom, mert nem esik jól, (ezt sulis korom óta csinàlom, hogy alig iszom, mindig akkor pótoltam be amikor jöttem haza a suliból, de akkor megittam egy egész üveg vizet, most meg épphogy valami napközben, és este , lefekvés előtt pótolom) meg lengén vagyok öltözve is, sokszor csak egy zokniba megyek a konyhàba és hajlamos vagyok a felfàzàsra is.
2020. okt. 19. 10:42
 7/16 anonim ***** válasza:
A folyadékbevitelnek rendszeresnek kell lenni, nem pedig sok időt kihagysz, aztán egyszerre bepótolod. A sejteknek állandóan van szükségük vízre, különben tönkre teszed a veséidet és egyéb szerveidet is, többek között a szívedet. Ha nem bírod a sulis (munkahelyi) vizet, vigyél magaddal teát, ásványvizet...
2020. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Itthonról dolgozom a korona miatt. De sokszor eszembe sem jut inni csak este vagy ebédhez 1-1 pohàr vizet, de ennyi.
2020. okt. 19. 11:39
 9/16 anonim ***** válasza:

Roppant kevés!!!

Nyisd ki:

[link]

2020. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) 2800ml kellene innom. Bàrhogy nézem nincs annyi, de még fele sem.
2020. okt. 19. 12:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!