Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggel pirosas volt a pisim...

Reggel pirosas volt a pisim azóta műanyag pohàrba pisilek, de minden rendben van szagra is meg színre is. Tegnap nem is ittam sokat. Nem is szoktam napi 2 litert inni mert nem esik jól. Szerintetek a nem ivàs miatt volt?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 09:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Van mit bepótolnod!

Saját érdekedben igyál többet!!! Beszámíthatod a reggeli teát, tejet, kakaót, levest, kávét, sört, kólát...

2020. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Most folyamatosan iszom, csak ne olvastam volna össze a sok marhasàgot, mert most azon pörög az agyam, mi van ha daganat vagy veseleàllàs vagy gyulladàs meg stb.
2020. okt. 19. 12:50
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérlek - ne fantáziálj, hanem igyál több folyadékot. Idővel eldől, ha bajod van...
2020. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nincs :) A nem ivàs miatt volt. Azóta iszom , még most se sokat, de legalàbb haladok màr.
2020. nov. 7. 22:43
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is iszom, bár már lehet jó lenne kevesebbet. Drága is a pia, amelyik jó.
2020. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is rozsaszin ha pl nyaron nem iszom. Dehidraltaag
2020. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!