Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lila színű menstruációs vér?

Lila színű menstruációs vér?

Figyelt kérdés

Eddig minden menstruációmnál piros volt,a fájdalom is elviselhető volt tehát az egész olyan "normális"volt, de úgy 7-9 hónapja elkezdett iszonyúan fájni napi 4 ketodexet iszom meg ilyenkor. Van, hogy éjszaka is be kell vennem egyet különben nem is tudok aludni. Ma vagyok a 2.napon és észrevettem, hogy nagyon sötét lila a vérem, néha darabos is. Kelyhet használok, ezért azt is tudom hogy naponta 50-70 ml vér távozik belőlem teljesen az 5. napig, onnantól kb. 20-30ml még két napig aztán vége. Mit mondjak a nőgyógyásznak? Mi lehet a bajom ? Eddig csak az SZTK-ban voltam nőgyógyászati rendelésen, ott nem foglalkoznak a panaszokkal, csak a rákszűrést csinálnak és viszont látásra.

21/L



2020. okt. 19. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el magánrendelésre, sztk-ban még engem sem vizsgáltak meg soha normálisan. Nekem akkor kezdett el görcsölni jobban a hasam és lett darabosabb, sötétebb színű, bővebb a vérzésem, amikor petefészekcisztám lett. Szerintem menj el hüvelyi ultrahangra, valamint hanyagolt egy kicsit a kelyhet, nehogy valami fertőzésed legyen, biztos rendesen lefertőtleníted, de akkor sem teljesen egészséges, se a tampon, se a kehely, semmi amit fel kell helyezni, használj egy ideig betétet. Jobbulást!
2020. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Fiorentina szurkoló vagy biztos
2020. okt. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menstruacional pont a friss piros ver nem igazan jo. A menstruacios valadek nemcsak ver, nyalkahartya-darabok, es alvadt ver. Gusztustalan, es ez normalis.
2020. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!