Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló elkezdése után...

Fogamzásgátló elkezdése után még mindig erős vérzés?

Figyelt kérdés

Elég sok helyen olvastam, hogy fogamzásgátló elkezdése után, kisebb mennyiségű, úgynevezett megvonásos vérzés jelentkezik.

Ma szedtem ki az utolsó levelet, és tegnap jött meg, viszont tegnap is és ma is olyan erős volt, mint amilyen szokott lenni. Ez még a fogamzásgátló elkezdésétől számított 3 hónapon belül változhat vagy marad így? Illetve a napok száma fog csökkeni? 7 napig szokott tartani általában.



2020. okt. 19. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon valoszinu, hogy csökkeni fog, es rovidebb ideig is fog tartani. Sok nőgyógyász ajánlja a védekezést elso honapban, hogy biztosra menjetek, mivel lehet, hogy egy tabletta nem megfelelő valakinek. Ez legtobbszor köztes pecseteles során derul ki, de el tudom képzelni, hogyha a te problémád is változatlan marad, akkor uj tabit kapsz. Ilyenkor szoktak altalaban magasabb hormontartalmut adni. :/

Igazabol fogamzásgátló szedése alatt nagyon sok minden változhat bármelyik honapban, attol fugg, hogy mennyire erzekeny a tested a hormonokra, illetve mennyire tolerálja azt.

2020. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!