Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátó szedése elkezdésé...

Fogamzásgátó szedése elkezdésé óta folyamatos menstruáció?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy normális hogy mióta elkezdtem szedni a a tablettát (missee)

Folyamatosan meg van. Ma van hétfő és két hete pénteken jött meg azóta szedem a gyógyszert és azóta van meg az erős vérzés is. Szerintetek mitől lehet?



#fogamzásgátló #erős vérzés #folyamatos menstruáció
2018. jan. 29. 11:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzá írni, hogy eddig mindig csak 3-4 napog tartott nem is volt erős a vérzés. Köszönöm a válaszokat előre.
2018. jan. 29. 11:08
 2/4 anonim ***** válasza:
AZONNAL keress fel egy orvost! Ez egyáltalán nem normális
2018. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj vissza az orvoshoz.

Nem tart fenn elég magas hormonszintet a gyógyszer, így folyamatosan jelentkezik a megvonásos vérzés. Előfordul az ilyen, mert a mostani gyógyszerekben kevesebb a hormon, mint a korábbiakban. Lehet, hogy másik gyógyszert kell szedned.

2018. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem menstruacio, hanem köztesvérzés, ami az első három hónapban előfordulhat. Ha már régebb óta szeded, mint három hónap, akkor menj vissza az orvoshoz. Ha pedig tényleg erősen vérzel akkor is.
2018. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!