Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek, hogy nem tudok...

Nagyon félek, hogy nem tudok majd teherbe esni, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy több mint 2 éve rendszertelen a menstruációm. Van, hogy 1, vagy akár 2 hónapig nem jön, utána megjön magától, utána következő hónapban ismételten nem jön, lehet, hogy utána sem. Voltam dokinál, azt mondta, hogy még fiatal vagyok, és annyit mondott, hogy diétázzak. Ez sikerült is, lefogytam 18 kg-ot, április-május jött pontosan, június kimaradt, július-augusztus pontosan jött, szeptember 12.-ére vártam, azóta is várom.. Tesztet csináltam is, egyet szeptember 14.-én NEGATÍV, aztán október 12, ez is negatív, tehát ez nem lehet a gond.. Félek, ha odáig jutok, nem tudok majd ez miatt teherbe esni, pedig minden vágyam 2-3 éven belül egy kisbaba.. A másik aggodalmam, hogy mivel nagydarab vagyok (kövérnek nem mondanám magam, hasam kicsit van) ez is aggaszt, hogy netalán majd ez gátol meg a babában...:( Mi a véleményetek? Remélem valaki tud valami nyugtató dolgot írni..:( Egyébként 9 éve menstruálok. 19/L
2020. okt. 19. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hormonpanel, terheléses cukor, pajzsmirigy vizsgálat volt?

Rengeteg oka lehet, keress fel egy endokrinológusa. De így hogy nagyon rendszertelen, valószínűleg van vmi problémád, amin valószínűleg lehet segíteni

2020. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ideje keresni egy normális orvost
2020. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!