Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám elengedni...

Hogyan tudnám elengedni magam, ha ennyire félek a teherbe eséstől?

Figyelt kérdés
A peteérés környékén (+/- 3 nap) nem merek szexelni (a menzeszkor meg eleve kizárt, tehát maradt a menzesz előtti néhány nap), mármint gumival sem, mert annyira félek attól, h "baj" lesz. Nehezíti a helyzetet, hogy nem pontos a ciklusom: 23 és 28 nap között váltakozik, így nehezebb kalkulálni. (És nem, a tablettában sem bíznék, nem lennék nyugodt sőt.)
2019. júl. 20. 10:48
 1/3 Liz* ***** válasza:
81%

A fogamzásgátlók ún. Pearl-Indexe megmutatja, hogy 100 nőből hányan estek teherbe a fogamzásgátlás ellenére. Én azt javaslom nézz utána a lehetőségeknek, azok Pearl-Indexének. Sajnos nincs olyan módszer, amelynek a PI-je 0. Úgy tudom a tablettának van a legalacsonyabb.

Ha több módszert kombinálsz pl. tabletta + óvszer, szerintem garantálhatod, hogy nem leszel terhes. Remélem tudtam segíteni.:)

2019. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Megszakitas + fogamzásgátló + gumi ha ennyire félsz. Mondjuk tök alaptalan ez a félelem, szerintem aki szexel az vállalja is az ezzel járó minimális esélyt a terhességre. Ha meg hosszútávon nem akarsz gyereket, van fogamzásgátló injekció, ami 3 hónapig teljesen véd, és attól sem kell félned hogy elfelejted bevenni a gyógyszert /nem szívódik fel.
2019. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Az injekciót nem ajánlom. kolléganőm is adatja magának három havonta, össze-vissza vérzik tőle. Van, hogy két hétig megállás nélkül.

Ha ennyire parázol, szedd a foggátlót és hatvannál szálljon ki a barátod.

2019. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!