Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kétségbe vagyok esve. Valaki...

Kétségbe vagyok esve. Valaki valami tanács?

Figyelt kérdés
Tehát olyan problémám van, hogy a hüvelyemből minden este ki kell mossam magam, fehér folyás, hol darabos, hol inkabb krémes, hol tej állagú. Ha nem mosom ki,fel gyűlik bennem, fáj, viszket, gyulladás keletkezik(gondolom én ).Többször jártam orvosnál,(nem holmi jött ment orvos, magán nőgyógyász ), mindig azt mondta nem lát bajt, de akkor mi okozhatja ezt? Ph állhat e esetleg a háttérben

2020. okt. 20. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Csinált citológiát, és/vagy tenyésztést? Eleve a hüvelyedet nem szabadna mosni semmilyen esetben, ez egy öntisztuló rendszer, csak kárt tudsz vele csinálni!

Nézd meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=Ko6zUGZqrJA Ez a normális. Ha semmiféle fertőzésed nincs használj menstruáció után hüvelyi probiotikumot.

2020. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gomba. Azért nem látott problémát, mert kimostad.
2020. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!