Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után meddig tart, míg rendbe jönnek a hormonjaim?

Figyelt kérdés

Nyár végén hagytam abba. A menszesszel minden oké, azzal előtte sem volt gond. Viszont a hajam még mindig csomókban hullik és zsírosodik mint állat, pedig már szedek vitaminokat és le is vágattam hogy frissüljön, a bőröm pedig ragyás (még kamaszkoromban volt egy darab pattanásom sem) és zsírosodik szintúgy.

Nektek meddig tartott az utóhatás?



2020. okt. 20. 21:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*kamaszkoromban SEM volt
2020. okt. 20. 21:22
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a fogamzásgátló nagyon tökre tud tenni mindent. Vissza kell menni az orvoshoz és hormonális kivizsgálást kérni vagy keress egy endokrinológust. Jobb ha minél előbb kiderül hogy mit k*rt el, akkor hamarabb kezelhető.
2020. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fél év alatt rendbe kell jönnie, utána érdemes kivizsgáltatni. Addig is csináltass háziorvossal egy vérképet vassal, mert egyáltalán nem biztos, hogy a gyógyszer elhagyása miatt van.
2020. okt. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kései Sirató ***** válasza:
Vasat szedjél!
2020. okt. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklusom ugyan rögtön beállt, de a vízvisszatartás, a zsíros haj es a pattanások csak fél év után csökkentek le. Szóval nekem kb fél év után állt helyre a rendszer
2020. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor még várok, ha fél év elteltével sem alakul majd, kérek labort. Nem tetszik ez a kései kamaszkor. 😆 Köszi a válaszokat!
2020. okt. 21. 14:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig a labor es az endokrinologus minel elobb kene. Lehet, hogy valamit nagyon tönkretett a szervezetedben a bogyó. :(
2020. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom, és köszi az aggódást. Nem fogok most kivizsgálásra menni, júniusban vesegörcsel zavartak haza, merthogy vírus van, ilyen miatt bejönni?! Végülis csak a poklák poklát éltem meg. Illetve az endokrinológia pont egy olyan dolog, amiért küzdeni kell, hogy egyáltalán kivizsgáljanak. Ha tényleg nem javul, mindenképp megnézetem, de most inkább türelmes leszek. 😉
2020. okt. 21. 17:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a Covid miatt nekem is vannak történeteim, es sajnos az endoert is epp kuzdok...szoval hidd el, teljesen megértelek. Mielőbbi jobbulast kívánok neked!
2020. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, neked is a legjobbakat! 😊
2020. okt. 21. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!