Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyasa...

Fogamzásgátló abbahagyasa után mikor állt be a ciklusod?

Figyelt kérdés
11 éves korom óta menstruálok. 14 éves korom óta rendszeresen megjött minden hónapban!!! 17 éves koromig. Tehát már rendszeres volt évek óta a menzeszem, és volt pém is, mert egyszer egy más problémával kellett menjek nodokihoz és akkor mondta, hogy ritka akinek ilyen fiatalon már majdnem oramu pontos és szép peteérése van... Alt mindig 30 napos ciklusaim voltak.. Aztán elkezdtem foggatlot szedni.. 5 évig szedtem. 5 hónapja hagytam abba és még nincs peteérésem... 5 hónap alatt 2x menstrualtam, egyszer magamtól egyszer gyógyszer segítségével. Doki annyit mondott minden rendben van, és hogy nagyon sok nőnek kell egy jó félév mire helyreáll vagy 1 év főleg ha évekig szedte.
2020. okt. 18. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy szünetben megvolt aztán már nem kezdtem új levelet, egy hónap múlva ugyanúgy megjott és azután is rendesen és rendszeresen
2020. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ahogy abbahagytam azonnal megjött. Azóta is rendesen megjön néha 1-1 nappal hamarabb de számítható. Mondjuk én csak 1 évig szedtem a fogamzásgátlót.
2020. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 12 évig szedtem, nekem azonnal beállt 26 napra, azóta is nagyon pontos. De a barátnőmnek 6 hónap kellett hozzá. Mindenki máshogyan reagál, ezt nem lehet előre megmondani.
2020. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!