Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyenge menzeszre bevált...

Gyenge menzeszre bevált valakinek a barátcserje?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy a barátcserje és a társai bekavarhat a ciklusba. Ha úgy érzed probléma van inkább egy orvost keress fel.
2020. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Jézus, először félre olvastam hogy "barátcsere", mondom mi? Másodjára már sikerült kiolvasni rendesen... Egyébként orvost javasolnék én is, biztos ami biztos. Úgy tudom van egy felső és egy alsó határa annak, mennyi a "normális", a gyenge szó pedig nem mond (főleg nekem) semmi konkrétabb dolgot, hogy az most az alsó határon felül, azon vagy az alatt van-e szóval egy orvos tényleg a legjobb megoldás lenne.

Sok sikert!

2020. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 napig tart az erősebb vérzésem (de nem annyira erős mint kellene lennie) a harmadik napon pedig már csak minimális vér jön, a negyedik ötödiken már nincs rendes vérzésem csak egy kevés barnás hüvelyváladék.
2020. okt. 31. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es, nekem épp a nőgyógyász ajánlotta a Premenst (barátcserje), azt hittem egy tök ártalmatlan gyógynövény, erre most olvasgatom itt, miket írnak róla. Elgondolkodtam, szedjem-e tovább…
2022. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!