Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mondanátok jó hasfogó praktiká...

Mondanátok jó hasfogó praktikákat?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta nagyon megy a hasam, és sehogy sem akar javulni...

2020. okt. 25. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Szenesre pirított kenyér

Pepsi kóla + ropi

Egy kanál cukorra ecetet öntesz és lenyeled. (Borzalmas, egy korty vizet küldj utána!)

2020. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Egy nap ha megy az még semmi, hagyni kell hogy egy kicsit kitisztuljon az ember.

Csak normálisan egyél igyál és befog az állni rendesen.

2020. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyel sok ropit nekem az szokott segíteni
2020. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Etcsokolade. Garantaltan.
2020. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Széntabletta, és az étcsoki is jó. Szalvus víz is jó lehet.
2020. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sós főtt krumpli, nekem ez segít mindig.
2020. okt. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pl a banán lehet jó, nem értek hozzá. Egyébként a gyömbérteával kapcsolatosan pont ma olvastam; itt ilyet írja:

A gyömbért a legtöbben gyomornyugtató és emésztésjavító hatásairól ismerik: segít megszabadulni a felgyülemlett gázoktól, ellazítja a bélrendszer izmait, a puffadást is csökkenti. Akkor is javíthatja az állapotunkat, ha valamilyenfertőzésmiatt szenvedünk hasmenéstől vagy hasfájástól. Az emésztés javításához érdemes elrágcsálni egy kis darab friss gyömbért a nagyobb étkezések után.

forrás: www.hazipatika.com/eletmod/termeszetes_gyogymodok/cikkek/gyomber_erdemes_naponta_fogyasztani/20160114131628?autorefreshed=1

2020. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*ebből létezik tea, meg szörp; én nem tudom, ugyanolyan jó-e, de szóval simán rágcsálni is lehet; ja és amúgy elsőre szokatlan lehet az ize de amúgy szal fincsi szerintem, asszem ez az,ha sok benne a gyömbér, elsőre kicsit csíphet, de nem baj, attól még jó, meg finom is, én szeretem. Gyömbérszörpöt is ittam már, az is jó volt, mézes-gyömbéres tea is; meg még mamám egyszer tévedésből krumplihelyett belefőzte a húslevesbe; és az is jó volt. :) Egyszer már amúgy kaprot is rakott bele; ami szintén nem volt rossz, csak szokatlan -lol. :)
2020. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!