Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csikar a hasam, görcsbe...

Csikar a hasam, görcsbe rándul a hasam alatt egy kicsit. Érzem, hogy anyagcserém lesz, de valahogy még se sikerül. Valami házipraktika rá? :$

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél sok rostosat, és igyál sok folyadékot! És mozogj, amennyit csak lehet.
2010. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is sokat küszködtem ilyen problémákkal. Évekig szedtem hashajtót, ami nem jó mert a maradék egészséges bélbolyhokat is tönkre teszi. Minden reggel éhgyomorra joghurtba, vagy kefírbe keverj bele zabkorpát ,(fillérekért kapsz akár bioboltban) vagy olyan műzlit amiben látod egészben a magvakat(én a Lidl-ben szoktam venni 1 kg-os 4-500 ft környékén van). Ne erre a reklámozott szar műzlikre gondolj!Ez munkára bírja a beleket és megoldódik a dolog, és sok gyümölcs mellé.

2010. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!