Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában akár napi 3X is...

Mostanában akár napi 3X is megyek nagy wc-zni... Valami bajom lehet, vagy csak ilyen gyors az anyagcserém?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez eddig nem így volt, akkor valami bibi lehet. Hasmenés. Go doki, ha zavar.
2008. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha híg, akkor lehet gáz. Ha normális állagú, nem hiszem, hogy bármi baj lenne.
2008. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet attól is, hogy egyébként kevés vizet iszol, mostanában pedig többet. Az anyagcsere folyamatokhoz sok víz kell és lehet, hogy ez begyorsította.
2008. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló tüneteim vannak, de én sejtem mitől!


Pénteken kevertem 2 Kg húsból tatárbifszteket, szombaton este, vasárnap, és hétfőn reggel-este azt ettem. Közben grilleztünk is, leszorítottam sörrel, és Slivovicával. ( jó! Szombaton volt társaság is!)

2008. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem hasmenésről van szó, egyszerűen gyors az emésztésed. Ha viszont nagyon híg, akkor valamilyen felszívódási zavar lehet, ez esetben menj dokihoz.
2010. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!