Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kecskemétiek! Melyik nőgyógyás...

Kecskemétiek! Melyik nőgyógyászt ajánlanátok jobban?

Figyelt kérdés
Véleményeket, tapasztalatokat várok velük kapcsolatban. Más orvost is ajánlhattok. Illetve, megköszönném, ha azt is odaírnátok, hogy mennyiért dolgozik.

2020. okt. 29. 09:18
A kérdező szavazást indított:
Dr. Nyirády Tamás
Dr. Nemes András
Más (írd meg ki)
7 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyik sem.Mondom ezt ugy eltem Pesten 10 évet , Debrecenben 5 évet.Sajnos itt leltem párra , hát mit ne mondjak voltam már vagy 7 dokinál itt , de elkeserítő. Nem tudom Nemesre ki nyomott rá? Mogorva és bunkó. Nem mellesleg sunyi ha van valami gond a babaddal , akkor kereshetsz ügyvédet, de mindent ugy alakit ő ne legyen felelős. Én totál kiábrándultam belőle terhesgondozáson, 16. heten mikor azt mondta "mehet a gyerek a lefolyóba"-magyarán az aborutszra gondolt, hogy el kell vetetni.Igen igy fogalmaz.

Akkor van egy pár aki ha nincs megfizetve kb a szülészeten igy beszél veled ha hangosan mersz szülni : "fogja már be a pofáját"

Ez mig vajudtam harmadmagammal többször elhangzott vetésforgóban.Mindannyiunkkal ordibaltak, akinek nem volt benn a ferje.:D

A kis Tanko viziten egy troger, magánban meg nem vesz észre PCOS-t , totál félrediagnosztizalt, sőt nég mondta is hogy nem felelek meg a stockholmi kitételnek a pco-hoz. Közben olyan pcos beteg vagyok hogy gyógyszert szedek. A kis Tankóhoz két hónap mire bejutsz, ha hüvelygombád van rejtély hogy jutsz be, minden második nő hozzá jár, a fele szerelmes belé és nem a szakmai tudása miatt. Egy kiégett , megfásult zsíroshajú gép.

A Ladányi az jó doki, de már nagypapa korú és engem szintén félrekezelt. Szerencsétlen legalabb egyedüliként diagnosztizalta a pcos-t. Meg egyébként az egyetlen aki rákszüresen képes volt ultrahangot csinalni, elarulom Debrecenben ez alap a rákszűrésnél, hát Kecsón nem.

Sajnos Ladányi rossz gyógyszert irt fel nekem alacsony vércukorra még olyan szart ami bekavart volna rendesen igy őt is otthagytam.

Van egy nő vaélami Kassai enikő, te jó ég, iszonyú áron dolgozik. Ő mondjuk legalabb tenyésztést csinal ha van panasz, de csomó doki nem végez tenyésztést, felir es hasraütésre ir egy kúpot :D Aztan járhatsz hozza havonta. Ilyen a fiatal Vass Géza is, Szabó Gábor, Pataki ezek még gázabbak. Vass Géza konkretan a panaszomra egy patikai kupot ajanlott :D Ránézésre vizsgált meg majd közölte mikor eltette a 15 ezret hogy jöjjek vissza ha nem hat a patikai kup...most kérlek ezert aztan kár volt orvosira járni, google-ben en is tudok kupot keresni :D:D Nem gyengen penzehes a csavo.De szarul csinalja:D:D

Temesvary meg elutazott amikor be kellett volna adni a hormont magamnak az inszeminaciohoz...Tehat inszem idopontunkon fogta magat elhuzott ket hetre de beigerte a beavatkozast, no comment

-SENKI , itt az osszes egy szar. De ha majd terhesgondozasra jarsz rajossz,sokan Pesten szülnek, meg jarnak fel kezelesre.

2020. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!