Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Szerintetek Szegeden Dr. Kecskeméti László nőgyógyász még kb. hány évig vállal majd szülést? Nem tudom, hány éves, és csak kíváncsi vagyok, mert nőgyógyászt keresek, aki még vállal majd kb.5-10 éven belül is szülést, és róla jókat hallottam.

2011. márc. 1. 10:52  Privát üzenet  

A válasz

[link]

hódmezővásárhelyen is rendel de sztem nem a legjobb orvos:( ott a link van rajta telefonszám is

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2012. jan. 31. 15:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Dr. Bédi Beatrix szülész-nőgyógyász praktizál-e még Pécsett/Pécsen/? Annyit tudok, hogy a megyei kórházban dolgozott és volt magánrendelése is. Baranya megyében lelkiismeretes...
Mit csinál a nőgyógyász?
Kérem ha egy nőgyógyász olvassa ezt kérem jelentkezzen, nekem olyan problémám van amit képen szeretnék megmutatni de csak egy nőgyógyásznak. Tudnának ajánlani egy olyan...
Debrecenben jó nőgyógyászt, vagy nőgyógyász-endokrinológust keresnék, akihez két vetélés után mehetnék kivizsgálásra? Aki mindenféle kivizsgálásra el tudna küldeni.
Melyik a jó nőgyógyász? Tudtok nekem ajánlani Tatán, vagy Tatabányán jó nőgyógyászt?
DR. Boros Edinához jár valaki (nőgyógyász)? Jó női nőgyógyászt keresek Budapesten? (magán és nem magán egyaránt érdekel)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!